Platnost příspěvku skončila 1. 2. 2022!

Možnosti kombinovaného a dalšího vzdělávání na Ekonomické fakultě

Zajímají vás možnosti kombinovaného či dalšího vzdělávání na Ekonomické fakultě? Všechny tyto možnosti jsme pro vás shrnuli v následujícím článku.

Chcete studovat vysokou školu a nemáte do ní čas docházet každý den? Vyhovovalo by vám studovat po práci jen pátky a soboty? Nebo máte již vysokoškolské studium za sebou a rádi byste se i nadále vzdělávali v oboru? Pak právě pro vás máme hned několik možností, jak si najít tu správnou cestu.

Mimo klasického prezenčního studia, kdy do školy docházíte opravdu každý den, nabízí EkF bohatou nabídku kombinovaného studia, a to nejen v Ostravě, ale také na detašovaných pracovištích v Šumperku a Valašském Meziříčí.

Studovat u nás můžete kombinovaně tyto programy:

Ostrava

• studijní program Veřejná ekonomika a správa (Bc. i Mgr. forma)
  • studijní program Ekonomika a management / Specializace Podniková ekonomika a Specializace Management (Bc. i Mgr. forma)

(se studiem počítejte obvykle každý pátek cca od 14hod. a některé soboty)

Šumperk

• studijní program Veřejná ekonomika a správa (Bc. forma)

(počítejte každý pátek cca od 12,30hod. a některé soboty)

Valašské Meziříčí

• studijní program Veřejná ekonomika a správa (Bc. forma)

(počítejte každý čtvrtek cca od 13hod.)

Ani v kombinovaném studiu vás nenecháme na holičkách - knihovnu máme otevřenou i v pátek do 15,30hod.

Více informací naleznete v sekci Studium.

Máte již vysokou školu za sebou a i tak na sobě chcete dále pracovat a ocenili byste prakticky a byznysově zaměřené kurzy? Pak jste u nás na správné adrese!

Nabízíme vám:

1. prestižní manažerské MBA programy
  2. HR Akademie a kurz LEADERSHIP - aneb jak na HR problematiku a řízení lidí
  3. komplexní kurz Franchising Akademie - aneb jak na problematiku franchisingu

Ani tímto však naše nabídka nekončí. Ekonomická fakulta v rámci Celoživotního vzdělávání nabízí kurzy Univerzity 3. věku, které bezpochyby představují moderní formu seberealizace seniorů.

Vloženo: 14. 2. 2020