Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
  • Běžná doba studia v bakalářských programech je 3 roky.
  • Studium končí státní bakalářskou zkouškou a obhajobou bakalářské práce.
  • Úspěšní absolventi získají titul „Bakalář“, ve zkratce „Bc.“ před jménem.


Elektronická přihláška

Chcete "vidět" více?

Shlédněte naše videoprezentace pro jednotlivé programy a specializace a nebo navštivte přímo náš Youtube kanál a podívejte se nejen na představení, ale také co říkají studenti, kteří je již studují!


Navštivte náš Youtube kanál

Informace pro „kombinované“ (dálkové) studium:

Výuka probíhá vždy v pátky (cca od 13-14h.) a některé soboty.

V kombinované formě nabízíme:

  • Ekonomika a management
    • Management
    • Podniková ekonomika

Bakalářské programy

Foto

Aplikovaná ekonomie

Znalost ekonomiky je znalost fungování světa. A taky států, měst, firem a v podstatě i každé domácnosti. Když se ekonomice daří, pocítíme to všichni. Jen někdo ale dokáže využít všechny její příležitosti a stejně tak se ne každý vyrovná s tím, když je v propadu. Studenti našeho oboru jsou na tyto ekonomické problémy připravení. Už jim ani neříkají problémy, berou je jako další výzvy k vyřešení.

Ekonomie

Ekonomie

Staňte se ekonomem pro 21. století! Naučte se, jak se světová ekonomika dynamicky mění v době ekonomických a geopolitických krizí, finančních inovací a migrace. Jako absolventi studijního programu Ekonomie se dozvíte, jak lze čelit těmto i jiným globálním ekonomickým výzvám. Osvojíte si znalosti mikroekonomie, makroekonomie, hospodářské politiky, financí a mnoha dalších důležitých oblastí. Směr vašeho studia si totiž volbou až 30 % odborných předmětů určíte sami!

Absolventi našeho...

Foto

Ekonomika a management

Někdo říká „rozděl a panuj“, my ale vyznáváme spíše „analyzuj a veď.“ Třeba vlastní firmu k úspěšné expanzi na zahraniční trh nebo špičkového sportovce až na vrchol jeho odvětví. Buďte analytik, manažer, konzultant, lídr. Zkrátka profesionál, který rozumí svému oboru a dokáže využít všechny svoje znalosti k tomu, aby na trhu uspěl stejně jako absolventi našeho studijního programu.

Foto

Finance

Představujete si u filmu Vlk z Wall Street, že stejně dobře jako Jordan Belfort (co ho hraje Leonardo DiCaprio) rozumíte dění na burze a dovedete ve správnou chvíli rozpoznat nejlepší investiční příležitosti? Pak pro vás bude studium Financí správným startem úspěšné kariéry. Po třech letech budete rozumět podnikovým financím, zjistíte, jak fungují finanční trhy a dokážete vést účetnictví podniku.

Naučíte se sestavit podnikové finanční plány, perfektně se orientovat v daních i v pojištění a...

Foto

Informatika v ekonomice

Schopní ajťáci jsou poklad pro každou moderní firmu. A teď si představte, že má takový člověk navíc ještě výborný přehled v ekonomice. Pokud hledáte studijní specializaci, díky níž se o vás na pracovním trhu strhne boj ještě dříve, než si stihnete převzít diplom, máte před sebou jasnou volbu. To vám ale určitě bylo jasné už z názvu studijního programu.
Studium vás od základů programování provede až k tvorbě internetových aplikací a počítačovým sítím. Seznámíte se s principy fungování...

Foto

Marketing

Že je marketing dobrá investice věděl už Henry Ford když prohlásil: „Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za reklamu.“ Jestli chcete kreativní obor, kde se už během studia zapojíte do praxe a při hledání práce si budete moct vybírat, máte před sebou ideální volbu. Marketing – ekonomie – reklama – analytika – PR – média. To je jen pár oblastí, které vás budou na fakultě provázet.

Foto

Účetnictví a daně

Bez účetních a daňových poradců by skončil svět. A když ne svět, tak určitě řada podnikatelů a firem. Ne nadarmo odborníci říkají, že účetnictví je jazyk podnikání. A kdo se ho nenaučí, ten v byznysu daleko nedojde. Získáte znalosti z oblasti daňové evidence, účetnictví podnikatelských subjektů, ale i neziskových organizací, účetního výkaznictví nebo z daňové problematiky přímých a nepřímých daní.

Účetnictví stejně jako daně budete umět z pohledu české legislativy včetně mezinárodních...