Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Ekonomická fakulta má za sebou nejen přes 45 let historie, ale hlavně desetitisíce úspěšných absolventů působících u nás i ve světě. Na našich 12 katedrách připravujeme každoročně profesionály, kteří nachází uplatnění nejen jako ekonomové, úspěšní manažeři, finanční a daňoví specialisté, odborníci v marketingu, úředníci, IT specialisté, ale také např. úspěšní podnikatelé. Spolupráce s firmami, jakými jsou např. KPMG Česká republika, s.r.o., Kofola ČeskoSlovensko a.s., AdVisio marketing s.r.o., Hyundai Motor Manufacturing Czech s r.o., Coca‑Cola Česká Republika s.r.o. či Plzeňský Prazdroj, a.s. u nás začíná společnými projekty již při studiu a končí mnohdy tím, že naše úspěšné absolventy tyto společnosti přijmou do svých zaměstnaneckých řad.

Možnost studia v zahraničí, možnost získat dvojí diplom ve Velké Británii (Double Degree), možnost zapojit se do bohatého studentského i mimostudentského života prostřednictvím jedné ze studentských organizací – to je již jen třešnička na dortu.

Naše fakulta je součástí systému řízení kvality ISO. Prostřednictvím navazujícího magisterského studijního oboru Finance jsme zapojeni do mezinárodního programu University Affiliation Program organizace CFA Institute a máme také akreditaci na vybrané předměty oboru Účetnictví a daně vyučované na fakultě v rámci mezinárodně uznávané kvalifikace ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants - Asociace certifikovaných účetních se sídlem v Glasgow ve Velké Británii) a také ICU.

Nejen komplexní vysokoškolské vzdělání, ale i kvalitní věda a výzkum a další formy vzdělávání, jako praktické kurzy pro manažery z praxe, Univerzita 3. věku či nabídka špičkového MBA studia – to vše tvoří již více než 45 let jeden celek Ekonomické fakulty.