Platnost příspěvku skončila 20. 2. 2024!

Nabídka stáže ve Finsku

Chcete se přiblížit práci velvyslance České republiky a to rovnou ve Finsku ? Pak máte jedinečnou možnost...

Vážené studentky, vážení studenti,

máme pro vás nabídku na pozici stážistky/stážisty na Velvyslanectví České republiky ve Finsku.

Na základě spolupráce MZV ČR a VŠB-TUO vypisuje Katedra mezinárodních ekonomických vztahů spolu s Velvyslanectvím České republiky ve Finsku výběrové řízení na pozici stážisty pro studenty magisterského a doktorského studia na EKF VŠB-TUO.

Termín stáže: 1. 7. - 20. 12. 2024

Spolufinancování nákladů na stáž (doprava, ubytování, strava) lze hradit ze stipendijních prostředků na podporu mobilit studentů VŠB-TUO (např. v rámci programu Erasmus+).

Strukturovaný životopis a motivační dopis (vyjadřující Váš zájem o stáž) v anglickém jazyce (max. 1 normostrana) zašlete emailem do 20. 2. 2024  na adresu: .

Kandidáti, kteří postoupí do užšího výběru, budou následně kontaktováni.

Bližší informace o stáži naleznete ZDE, případně u Ing. Borise Navrátila, CSc. ()

Vloženo: 6. 2. 2024
Kategorie:  Informace pro studenty