Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Nový studijní program v naší nabídce

Otevřeli jsme nový studijní program EKONOMIE - nabízíme jej v bakalářské, navazující magisterské i doktorské formě studia.

V rámci bohaté nabídky studia na Ekonomické fakultě VŠB-TUO přibyl od počátku roku 2024 zcela nový studijní program Ekonomie.

Během studia tohoto programu se dozvíte, jak se světová ekonomika dynamicky mění v době ekonomických a geopolitických krizí, finančních inovací a migrace. Osvojíte si odborné znalosti z oblastí, jakými jsou mikroekonomie, makroekonomie, hospodářské politiky, trhy práce, veřejná ekonomie, finance a bankovnictví, management, účetnictví, podnikové ekonomiky, tvorba analýz či zpracování dat.

Velkou výhodou tohoto programu je možnost zvolit si až 30 % odborných předmětů na základě vašich osobních preferencí a zájmů. Jako absolventi tohoto programu budete vybaveni pro kariéru na pozicích jako je např. bankovní ekonom, nezávislý ekonomický konzultant, datový analytik a mnoho dalších. 

Při přípravě tohoto studijního programu jsme se maximálně soustředili zejména na kvalitní přípravu samostatně uvažujících odborníků, kteří jsou schopni pochopit a kriticky posoudit fungování ekonomiky na regionální, národní i mezinárodní úrovni.

A v případě, že nejste zrovna uplně zapálení do matematiky, máme pro vás výbornou zprávu - matematika se vyučuje povinně pouze jeden semestr.

Více informací o programu včetně el. přihlášky naleznete ZDE

Vloženo: 22. 1. 2024
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 165 - Oddělení vnějších vztahů
Zpět