Únik z hodiny - únikovka, kterou nesmíš minout

Rozvíjej myšlení a osvoboď mysl od studijní rutiny aneb únik ze studijního světa.

Každý student občas projevuje touhu vymanit se ze stereotypu studijního prostředí a najít si čas na odreagování. Pokud i Ty cítíš, že potřebuješ krátkou přestávku, máme pro Tebe zajímavou možnost!

Připoj se ke svým spolužákům a zúčastněte se jedné z únikových her, která bude součástí plánovaného projektu Studentopolis s názvem "Únik z hodiny". Každá z únikových her bude obsahovat několik hlavolamů, hádanek a úkolů, jež bude nutné vyřešit ve stanovené lhůtě 60 minut.

Termíny konání únikových her budou rozloženy v období od února 2024 do května 2024. Termín může být i tvou vlastní volbou! Stačí nás kontaktovat na sociálních sítích.

Instagramový profil našeho projektu naleznete ZDE

Zaujala Tě tato myšlenka? Sleduj náš projekt a brzy se dozvíš více informací.

Vloženo: 19. 12. 2023