Platnost příspěvku skončila 31. 5. 2024!

Absolventský večírek EKF 2024

Budoucí čerství absolventi! Pojďte oslavit vaše úspěsné finále studia na absolventský večírek EKF!

Vážení ČERSTVÍ absolventi navazujícího studia Ekonomické Fakulty VŠB-TUO,

je načase se sejít a oslavit naši společnou cestu a úspěchy na tomto výjimečném absolventském večírku ve stylu RETRA! Připravte se na večer plný nostalgických melodií, skvělého jídla a zábavy, která nás zavede "Zpátky do minulosti". Užijeme si společně nezapomenutelný večer plný smíchu, tance a přátelství.

Párty se uskuteční 31. května 2024 v nové aule v Porubě. (začátek 18:00)

Cena lístku: 499,-Kč

Rezervace vstupenek: https://forms.gle/dcHjhde8fAtxLL1r7

Co Vás čeká a nemine?

• Stand-up vystoupení: Rozproudíme smíchové svaly při stand-up vystoupení od talentovaného komika, který účinkuje v pořadu Na Stojáka.
  • Předání ocenění absolventům: Oslovíme a poctíme ty nejlepší z nejlepších mezi našimi absolventy. Přijďte a podělte se s námi o radost z jejich úspěchů!
  • Soutěž o nejlepší kostým: Představte svou největší módní kreaci a zúčastněte se soutěže o nejlepší kostým. Čekají na vás skvělé ceny a příležitost ukázat svůj originální styl!
  • Raut: Pořádně si pochutnejte na lahůdkách a osvěžujících nápojích při našem bohatém rautu a venkovního grilování.
  • Volná zábava: Po oficiálním programu si užijte volnou zábavu plnou fotbálku, beer pongu a neomezeného tance na parketu! Bude to večer, který vás zaručeně nezklame!
  • Fotokoutek: Zachyťte ty nejlepší okamžiky večera s přáteli a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky v našem fotokoutku.

Takže si zarezervujte datum a přidejte se k nám při oslavách našich úspěchů! Těšíme se na setkání s Vámi všemi!

Vloženo: 10. 5. 2024
Kategorie:  Informace pro studenty