Stavba nové budovy EKF zahájena!

Dne 20.12.2021 byla v porubském kampusu VŠB-TUO slavnostně zahájena stavba naší nové budovy. Již v roce 2024 se na vás budeme těšit v novém.

Nová budova Ekonomické fakulty bude odpovídat náročným energetickým a ekologickým standardům. Jedná se o moderní pětipodlažní objekt, který bude disponovat učebnami, studovnou, kancelářemi, podzemním parkováním, odpočinkovými zónami nebo vyhlídkovou terasou. Vylepšení zázemí se díky nové budově dočkají také cyklisté, pro které bude k dispozici kolárna.

Cena nové budovy Ekonomické fakulty, která je výsledkem otevřeného výběrového řízení, činí téměř 810 milionů korun. Postavena bude společnostmi Hochtief CZ a.s. a GEMO a.s. Stavba by dle plánu měla být dokončena v létě roku 2024.

Informace o stavbě samotné včetně její vizualizace naleznete na našem webu ZDE.

Vloženo: 20. 12. 2021