Platnost příspěvku skončila 30. 9. 2022!

Brzy začínáme "live" aneb informace k zahájení výuky na EKF

Vážení studenti, máme pro vás informace k zahájení výuky v akademickém roce 2021/22.

Vážení studenti EKF,

máme pro vás důležitou informaci! Již brzy se uvidíme a bude to "live", tedy na živo :)

Výuka v zimním semestru bude zahájena dne 13. 9. 2021, a to prezenčně v souladu s rozvrhem hodin.

V souvislosti se zahájením akademického roku bychom vás také všechny rádi pozvali na ON-LINE setkání s panem děkanem, které se uskuteční dne 10. 9. 2021 od 10:00 hod. na platformě Microsoft Teams.

Link pro připojení k Live události ZDE

S ohledem na koronavirová opatření, prosím, sledujte případné aktuální informace ZDE.

Nastupujete do prváku? A nevyznáte se u nás? Nevadí! Máme pro vás řadu videí, kde se dozvíte mnoho důležitých informací. Kde bydlet, jak se zorientovat ve měste, v hlavní budově, kde najdete studijní oddělení, přednáškový sál "Vesmír" nebo International Office? Jaké jsou hlavní studentské organizace? To vše a ještě mnohem víc najdete ZDE.

Zároveň jsme si pro prváky přichystali "live" akci SEZNAMTE SE, která se uskuteční dne 15. 9. 2021 od 14:30 hod. v Radniční restauraci Ostrava.

A ještě jedno upozornění na závěr: Důležité informace a komunikace se školou je vedena vždy prostřednictvím školního e-mailu. PROSÍME VÁS, čtěte si maily, ať nepřijdete o důležité zprávy.

Těšíme se na vás a přejeme příjemné zahájení nového akademického roku.

Vloženo: 8. 9. 2021