Platnost příspěvku skončila 3. 4. 2024!

Jak to je a bude s přijímačkami aneb chystáme 2. kolo

Podali jste si přihlášku ke studiu na EKF a nevíte, na čem jste? Nebo jste se nestihli přihlásit a zajímá vás případné 2. kolo? Pak čtěte dále…

Vážení uchazeči o bakalářské a navazující magisterské studium,

velice nás těší váš zájem o studium na Ekonomické fakultě VŠB-TUO, který je v letošním roce opravdu velký.

Touto cestou vám jen dáváme vědět, že nyní určitě nezahálíme a vše pečlivě vyhodnocujeme a počítáme!

Zpráva pro studenty přihlášené k Bc. studiu

Nejpozději do 30. 6. 2022 (ale jistě to zvládneme dříve!) vám sdělíme, zdali jste přijati ke studiu či nikoliv. Počítejte také se zápisy, které budou probíhat od července až do září 2022 (sledujte přesné termíny ZDE).

Nezapomeňte, že podmínkou k finálnímu přijetí ke studiu je ukončené středoškolské studium - stačí, když nám jako přílohu elektronické přihlášky, pošlete vaše maturitní vysvědčení nejpozději do 26. 6. 2022. Ekonomická fakulta VŠB-TUO bude akceptovat maturitní zkoušky bez ohledu na jejich konkrétní podobu.

Zpráva pro studenty přihlášené k navazujícímu Mgr. studiu

Výsledky přijímacího řízení a rozhodnutí o přijetí či nepřijetí vydáme nejpozději do 20. 7. 2022 (ale už teď víme, že i tady to stihneme dříve!). O přijetí ke studiu v navazujících magisterských studijních programech/specializacích rozhoduje děkan fakulty dle pořadí uchazečů ve vazbě na dosažený aritmetický studijní průměr (průměrná známka) za dobu bakalářského studia (prvních 5 semestrů studia, nutno vyplnit v elektronické přihlášce) a ve vazbě na kapacitu studijního programu/specializace.

Do 10. 7. 2022 od vás každopádně budeme potřebovat dodat bakalářský diplom a dodatek k diplomu (stačí nám to opět elektronicky jako přílohu elektronické přihlášky).

Zpráva pro uchazeče, kteří se nestihli přihlásit (jak Bc. tak i nMgr.) - 2. kolo

A že jste nestihli podat přihlášku v termínu? Nevadí, nezoufejte! Poté, co vše spočítáme a zjistíme naše volné kapacity, vyhlásíme určitě 2. kolo přijímaček! Sledujte tedy naše webové stránky, facebook či Instagram a „stay tuned“!

P.S. Pokud se zajímáte o možnost doktorského studia na EKF, tam máme dveře stále otevřené -  přihlásit ke studiu se můžete až do 31. 5. 2022.

Vloženo: 12. 4. 2022