Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Chceš pomoct v boji s koronavirem?

Zapojte se do studentské pomoci v boji s koronavirem přes portál chcipomoct.cz

Celostátní nezisková organizace Akademické centrum studentských aktivit (ACSA) nabízí všem studentům i široké veřejnosti možnost využít portálu chcipomoct.cz.

ACSA na tomto portálu spojuje studenty vysokých škol, kteří chtějí pomoci v mimořádné situaci koronavirové pandemie s lidmi, kteří jejich pomoc potřebují.

Pomocí jednoduchého formuláře zde můžete nabídnout své služby, případně pošlete odkaz svým rodičům, prarodičům, nebo komukoliv, kdo je v nynější situaci ohrožen, nebo potřebuje pomoc. V případě, že není možné použít internet a webové rozhraní portálu, lze také volat na číslo 604 229 529.

Portál chcipomoct.cz a tým organizace ACSA, jež za ním stojí, nabízí mnoho druhů pomoci. Využít lze například službu Kamaráda na telefonu, což je pravidelný kontakt s osamělými seniory pod dohledem psychologa, ale nabízejí také šití roušek, výrobu dezinfekce, hlídání a doučování dětí, nákupy potravin a léků, venčení domácích mazlíčků.

Tak neváhejte a přidejte se k týmu dobrovolníků z řad studentů vysokých škol z celé České republiky.

Vloženo: 15. 4. 2020