Platnost příspěvku skončila 1. 10. 2019!

Odborný seminář "Grantové příležitosti pro podnikatele"

1. 10. 2019, 9:00 - 16:00
 Ekonomická fakulta, budova E
Odborný seminář "Grantové příležitosti pro podnikatele"

Zveme Vás na odborný seminář "Grantové příležitosti pro podnikatele" , který organizuje Ekonomická fakulta VŠB-TUO ve spolupráci s hlavním partnerem MMR ČR a dalšími partnery Centrem podpory inovací VŠB-TUO a Moravskoslezským inovačním centrem Ostrava a. s.

Seminář Vás provede zejména mezinárodními nástroji financování pro inovační firmy. Nebudou chybět ani aktuální informace o podpoře programů TAČR a vývoji, jaký nás čeká do budoucna. Představen bude i nový rámcový program Horizon Europe či služby, které firmám v rámci Moravskoslezského kraje poskytují regionální subjekty.

Akce je určená pro malé a střední podnikatele. Účast na odborném semináři je bezplatná.

Kdy: 1. 10. 2019, 9:00 - 16:00

Kde: VŠB-TUO, Ekonomická fakulta – budova E, Havlíčkovo nábřeží 38A, 702 00 Ostrava místnost E115 (přízemí)

Registrace zde

Vloženo: 29. 7. 2019