Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Na EKF vybráno 88 kg oblečení pro charitu

Na EKF vybráno 88 kg oblečení pro charitu
Jarní sbírka pro Moment Charity Shops na Ekonomické fakultě byla opravdu úspěšná.

Ekonomická fakulta VŠB-TUO v průběhu akademického roku podporuje řadu charitativních a společenských aktivit. Mezi nejvýznamnější z nich patří pravidelná spolupráce s Moment Charity Shops v podobě účasti na jarní a vánoční sbírce oblečení a věcí do domácnosti, doplňků, hraček a také sportovních potřeb.

Jarní sbírku, probíhající současně na několika fakultách naší univerzity, máme již za sebou a byla velmi úspěšná. Jen na Ekonomické fakultě se vybralo přes osmdesát osm kilogramů oblečení. Na všech fakultách VŠB-TUO to pak bylo téměř tři sta kilogramů oblečení. Dovolte nám poděkovat všem dárcům z řad studentů a zaměstnanců fakulty za jejich zapojení.

Darované oblečení a další věci nyní budou roztřízeny a prodávány v charitativních obchůdcích Moment. Výtěžek z tohoto prodeje putuje na podporu různých projektů a organizací, mezi nimiž je například Mobilní hospic Ondrášek, Kola pro Afriku, denní stacionář Žebřík a nově také Středisko rané péče v Ostravě.

Zároveň bychom všechny chtěli vyzvat k účasti na vánoční sbírce, která již tradičně proběhne na začátku prosince. Kromě dobrého pocitu z dobrého skutku totiž získáte také místo v šatníku na nové kousky od Ježíška.

Vloženo: 6. 5. 2019
Kategorie:  Aktuality
Zadal:  Administrátor
Útvar: 169 - Oddělení vnějších vztahů
Zpět