Platnost příspěvku skončila 30. 6. 2020!

Duel 2018 zná vítěze

4. ročník soutěže středních škol je za námi a zná své vítěze

V pátek 30. 11. 2018 se konal na Ekonomické fakultě již 4. ročník soutěže pro studenty středních škol s ekonomickým zaměřením s názvem „DUEL“, který pořádá společně Katedra účetnictví a daní, Katedra financí a Katedra podnikohospodářská pod patronací děkana Ekonomické fakulty VŠB – TU Ostrava a Nadačního fondu Karla Engliše.

Na tuto soutěž se přihlásilo 13 středních škol z Moravskoslezského kraje. Soutěž DUEL podporuje kontakty s budoucími možnými zájemci o studium na Ekonomické fakultě VŠB – TU Ostrava a zároveň v nadějných středoškolácích probouzí zájem nejen o širokou škálu oborů, či studium na vysoké škole, ale také podporuje vzájemnou spolupráci a sebevzdělávání studentů.

Na 1. místě se umístil tým z Gymnázia a Obchodní akademie v Orlové, na 2. místě to byla Obchodní akademie Ostrava-Poruba a na 3. místě Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí.

Pro pedagogický doprovod byla zorganizována exkurze do ČT Ostrava. Akce se konala za podpory celé řady sponzorů, mezi které patří např.: Ekonomická fakulta VŠB – TU Ostrava, Nadační fond Karla Engliše, Deloitte Česká republika, PricewaterhouseCoopers Audit Česká republika, Kofola a.s., OKIN BPS, a.s., eCENTRE, a.s., STUDENT AGENCY, k.s.

Vloženo: 4. 12. 2018