Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku
Moderní a zcela unikátní nákupní kurz vás provede celým nákupním procesem se zaměřením na pokročilou digitalizaci a automatizaci a jejich využití v současné nákupní praxi.

Za pomoci nákupních specialistů získáte v rámci našeho kurzu praktické technologické dovednosti, které vám usnadní práci v každém bodu nákupního kolotoče. Nové informace a technologické dovednosti mění svět a v oblasti nákupu  je obzvlášť důležité mít přehled o současných trendech, umět využívat potřebné technologie a využít příležitostí, které vám mohou poskytnout konkurenční výhody. Na kurzu získáte všestranné povědomí o možnostech dnešní digitálně pokročilé doby.

Proč právě tento kurz?

Protože na žádném jiném se nesetkáte se šestnácti úspěšnými manažery nákupu z firem velmi náročných na kvalitu nákupu,kteří přednáší spolu s dalšími deseti specialisty z řad významných poskytovatelů softwarů – nástrojů pro digitalizaci nákupu. Kurz vznikl z iniciativy PROEBIZ ve spolupráci Ekonomickou fakultou VŠB-TUO a za podpory pivovarnického gigantu ASAHI.

Účastníci budou mít možnost poznat několik softwarových nástrojů, které jsou v oblasti digitalizace nákupu respektovanými a rozšířenými.

Nástroje

V rámci praktických sobotních ukázek budou prezentována špičková softwarová řešení tak, aby účastníci získali širší přehled o technologických příležitostech a možnostech současného světa nákupu.

Účast ze strany providerů softwaru potvrdili SAP Ariba, MERCATEO, TENDERBOX, Power BI, DataProcure, GEP SMART, IFS, Ivalua, MARQUET, K2.

Jak to bude probíhat?

Kurz bude probíhat kombinovanou formou. Část účastníků kurzu bude mít možnost účastnit se prezenčně přímo na Ekonomické fakultě VŠB-TUO a další získají online přístup. Záznam z páteční výuky bude k dispozici vždy až do dalšího modulu. Páteční program bude složený převážně ze šesti přednášek v délce 45 minut a sobotní program bude obsahovat až pět tréninků, které co do rozsahu budou reflektovat u každého softwarového nástroje jeho technické možnosti. Někdy půjde o prezentaci, jindy přímo o zkušební práci v aktivním nástroji. 

Každý tematický blok je kombinací teoretického a praktického rozboru důležitých aspektů nákupu a jeho elektronizace a automatizace. Důraz bude kladen na sdílení zkušeností, diskuzi a praktické seznámení se s konkrétními softwary pro digitalizaci nákupu. Účastnící kurzu získají publikaci obsahující skripta k jednotlivým přednáškám a konkrétní prezentace, materiály k jednotlivým nástrojům a významový slovník. Začínáme 24. září 2021 a končíme v dubnu 2022!

Kurz bude zakončen závěrečnými zkouškami a úspěšným absolventům bude uděleno Osvědčení o absolvování kurzu, které bude sloužit jako praktický doklad o nákupních znalostech a schopnostech každého absolventa.

Termín

24. září 2021 - 1. duben 2022
(ukončeno osvědčením o absolvování kurzu)

Cena

16 250,- Kč / 650 €

(bez DPH)

Místo

Ekonomická fakulta VŠB-TUO (budova E),
Havlíčkovo nábřeží 38A,
Ostrava

Kurz pořádá Ekonomická fakulta VŠB-TUO ve spolupráci s nákupními specialisty technologického lídra ASAHI, důležitými poskytovateli nástrojů pro elektronizaci a automatizaci firemního nákupu a z iniciativy významného poskytovatele eSourcingového know-how, firmy PROEBIZ.

Videopozvánka