Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Nabízíme prakticky orientované kurzy, které lektorují vyučující Ekonomické fakulty VŠB-TUO i externisti z praxe. Přednášky / workshopy jsou členěny tematicky a je zde uveden i doporučený rozsah dané přednášky. Po kliknutí na název přednášky/workshopu budete odkázáni na stručný popis daného tématu a také na kontakt a v případě vašeho zájmu na přihlášení.

Leadership

Kurz LEADERSHIP je určen všem, kteří aktivně pracují na svém rozvoji a mají zájem o prohloubení znalostí, schopností i praktických dovedností v oblasti řízení sebe sama i druhých.

HR Akademie

Kurzy HR Akademie jsou prakticky zaměřené kurzy z oblasti managementu lidských zdrojů. Jsou výjimečné tím, že jsou lektorovány personálními manažery...

Kurzy oceňování majetku

Nabídka kurzů Ústavu oceňování majetku: Oceňování nemovitých věcí, Oceňování movitých věcí, Oceňování podniků, Realitní makléř - Real Estate, Znalecké minimum.

Krátkodobé kurzy

Nabízíme krátkodobé kurzy v rozsahu 1-2 dní, které lektorují vyučující Ekonomické fakulty VŠB-TUO i externisti z praxe. Po kliknutí na název kurzu budete odkázáni na stručný popis daného tématu a také na kontakt a v případě vašeho zájmu na přihlášení.

Zobrazit celou nabídku