Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Nabízíme prakticky orientované kurzy, které lektorují vyučující Ekonomické fakulty VŠB-TUO i externisti z praxe. Přednášky / workshopy jsou členěny tematicky a je zde uveden i doporučený rozsah dané přednášky. Po kliknutí na název přednášky/workshopu budete odkázáni na stručný popis daného tématu a také na kontakt a v případě vašeho zájmu na přihlášení.

Leadership

Kurz LEADERSHIP je určen všem, kteří aktivně pracují na svém rozvoji a mají zájem o prohloubení znalostí, schopností i praktických dovedností v oblasti řízení sebe sama i druhých.

HR Akademie

Kurzy HR Akademie jsou prakticky zaměřené kurzy z oblasti managementu lidských zdrojů. Jsou výjimečné tím, že jsou lektorovány personálními manažery...

Digitální nákupní tým

Moderní a zcela unikátní nákupní kurz vás provede celým nákupním procesem se zaměřením na pokročilou digitalizaci a automatizaci a jejich využití v současné nákupní praxi.

Kurzy oceňování majetku

Nabídka kurzů Ústavu oceňování majetku: Oceňování nemovitých věcí, Oceňování movitých věcí, Oceňování podniků, Realitní makléř - Real Estate, Znalecké minimum.

Franchising Akademie

Franchising Akademie jsou prakticky zaměřené kurzy na budování obchodních sítí, zejména na bázi franchisingu.

Základy manažerských dovedností

Přemýšlíte o tom, že povedete tým kolegů, projekt, vlastní společnost? Máte představu o svých kariérních plánech a potřebujete „startovací sadu znalostí a dovedností“?

Modelování procesů v BPMN 2.0

Tento kurz je zaměřen na důkladné zvládnutí notace BPMN 2.0 pro modelování toku procesů při analýze a dokumentaci i v rámci systémů pro automatizaci procesů (BPMS – Business Process Management Systems).

Expert procesního řízení

Kurz je vedený jako příprava na složení certifikační zkoušky OMG Certified Expert in BPM™2 - Fundamental. Obsah kurzu odpovídá požadavkům OMG na tuto zkoušku. 

Krátkodobé kurzy

Nabízíme krátkodobé kurzy v rozsahu 1-2 dní, které lektorují vyučující Ekonomické fakulty VŠB-TUO i externisti z praxe. Po kliknutí na název kurzu budete odkázáni na stručný popis daného tématu a také na kontakt a v případě vašeho zájmu na přihlášení.

Název kurzu Začátek kurzu
Základy účetnictví pro podnikatelské subjekty I zjistěte více 10.09.2021
Daňové minimum zjistěte více 20.09.2021
Základy účetnictví pro podnikatelské subjekty II zjistěte více 24.09.2021
Manažerské účetnictví a jeho využití v praxi zjistěte více 4.10.2021
Daňová evidence - teorie a praxe zjistěte více 5.10.2021

Zobrazit celou nabídku