Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Katedra účetnictví
a daní

Katedra zaštiťuje studijní program "Účetnictví a daně“ v bakalářském studiu a dále specializaci "Účetnictví a daně" v navazujícím magisterském studijním programu "Finance a účetnictví".

Připravujeme

Září 2020

Přípravný kurz účetnictví pro studenty 1. a 2. ročníku všech oborů, který pořádá Katedra účetnictví a daní Ekonomické fakulty VŠB - TU Ostrava.

Více informací o kurzu a postup pro přihlášení:
kurz: https://www.ekf.vsb.cz/cs/studium/moznosti-dalsiho-vzdelavani/kurzy-pro-studenty/

Listopad a prosinec 2020

Katedra účetnictví a daní pořádá odborný seminář Víte co je to "Transfer Pricing"? Na semináři budete mít možnost seznámit se zajímavou, aktuální, ale i poměrně složitou problematikou PŘEVODNÍCH CEN. Na seminář není nutné se předem hlásit.

Listopad a prosinec 2020

Katedra účetnictví a daní připravila pro studenty studijního oboru ÚČETNICTVÍ A DANĚ krátký odborný SEMINÁŘ Jak být úspěšný v profesi účetního specialisty a auditora. Dozvíte se, co obnáší daná profese a seznámíte se s odborníky ve své profesi, kteří Vám sdělí svůj životní příběh a cestu ke své profesi, poskytnou rady a zodpoví dotazy. Na seminář není nutné se předem hlásit.

10. listopadu 2020

Odborný workshop „Aktuální problémy v účetnictví a daních“ spojený s exkurzí pro studenty, který pořádá Katedra účetnictví a daní Ekonomické fakulty VŠB - TU Ostrava.

27. listopadu 2020

6. ročník soutěže pro studenty středních škol s ekonomickým zaměřením s názvem „DUEL“, který pořádá společně Katedra účetnictví a daní, Katedra financí a Katedra podnikohospodářská pod patronací Ekonomické fakulty VŠB - TU Ostrava a Nadačního fondu Karla Engliše.