Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

KONTAKTY NA VEDENÍ

Osoba Telefon Adresa
Ing. Gurný Petr, Ph.D.
Vedoucí útvaru (154)
Akademický pracovník (154)
petr.gurny@vsb.cz +420 597 322 123 A 423 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
prof. Ing. Tichý Tomáš, Ph.D.
Zástupce vedoucího (154)
Akademický pracovník (154)
Redakce ER-CEREI a SAEI, šéfredaktor (161)
tomas.tichy@vsb.cz +420 597 322 336
+420 597 322 401
A 1411 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

E 412 , Havlíčkovo nábř. 3120/38a (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava
doc. Ing. Čulík Miroslav, Ph.D.
Tajemník (154)
Akademický pracovník (154)
miroslav.culik@vsb.cz +420 597 322 471 A 409 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Ing. Novotná Martina, Ph.D.
Vědecký tajemník (154)
Akademický pracovník (154)
martina.novotna@vsb.cz +420 597 322 431 A 417A
Ing. Ratmanová Iveta, Ph.D.
Tajemník (154)
Akademický pracovník (154)
iveta.ratmanova@vsb.cz +420 597 322 182 A 407A , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Szotkowská Zuzana
Sekretářka (154)
zuzana.szotkowska@vsb.cz +420 597 322 381 A 408

KONTAKTY NA PRACOVNÍKY

Osoba Telefon Adresa
Barak Sasan, M.Sc. sasan.barak@vsb.cz +420 597 322 173
Ing. Borovcová Martina, Ph.D.
Akademický pracovník (154)
martina.borovcova@vsb.cz +420 597 322 341 A 421 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Ing. Branžovský Jiří jiri.branzovsky@vsb.cz +420 597 322 489
Ing. Bulko Vladimír vladimir.bulko@vsb.cz +420 597 322 173
prof. Dr. Ing. Dluhošová Dana
Akademický pracovník (154)
dana.dluhosova@vsb.cz +420 597 322 361 A 407 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Ing. Dvořáčková Hana
Interní doktorand (154)
hana.dvorackova@vsb.cz +420 597 322 489 A 423A
Ing. Fasora Ondřej, Ph.D. ondrej.fasora@vsb.cz +420 597 322 173
Ing. Feng Xiaoshan
Interní doktorand (154)
xiaoshan.feng@vsb.cz +420 597 322 134 A 1331 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Ing. Gao Lun
Interní doktorand (154)
lun.gao@vsb.cz +420 597 322 134 A 1331 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Giacometti Rosella, M.Sc., Ph.D. rosella.giacometti@vsb.cz +420 597 322 015
Ing. Guan Biwei biwei.guan@vsb.cz +420 597 322 134
Guijarro Martinez Francisco, Ph.D. francisco.guijarro.martinez@vsb.cz +420 597 322 015
Ing. Guo Haochen, Ph.D.
Akademický pracovník (154)
haochen.guo@vsb.cz +420 597 322 461 A 420
doc. RNDr. Ing. Kopa Miloš, Ph.D. milos.kopa@vsb.cz +420 597 322 015
Ing. Kořená Kateřina, Ph.D. katerina.korena@vsb.cz +420 597 322 351 A 410 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
doc. Ing. Kresta Aleš, Ph.D.
Akademický pracovník (154)
ales.kresta@vsb.cz +420 597 322 173 A 406 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Lamantia Fabio Giovanni, Ph.D. fabio.giovanni.lamantia@vsb.cz +420 597 322 015
Dr. Lando Tommaso tommaso.lando@vsb.cz +420 597 322 015
Ing. Lessl Filip filip.lessl@vsb.cz +420 597 322 336
Ing. Li Huanyu huanyu.li@vsb.cz +420 597 322 134
Ing. Lisztwanová Karolina, Ph.D.
Akademický pracovník (154)
karolina.lisztwanova@vsb.cz +420 597 322 341 A 421
Maidiya Bahate bahate.maidiya@vsb.cz +420 597 322 134
Ing. Neděla David
Interní doktorand (154)
david.nedela@vsb.cz +420 597 322 451 A 419 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Ing. Novotný Josef, Ph.D.
Akademický pracovník (154)
josef.novotny@vsb.cz +420 597 322 451 A 419 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Olfati Maryam maryam.olfati@vsb.cz +420 597 322 335
Dr. Ortobelli Sergio Lozza sergio.ortobelli@vsb.cz +420 597 322 015
Ing. Petrová Ingrid, Ph.D.
Vedoucí útvaru (101)
Akademický pracovník (154)
Vedoucí útvaru (101)
ingrid.petrova@vsb.cz +420 597 322 241 A 216
Ing. Ptáčková Barbora, Ph.D.
Akademický pracovník (154)
barbora.ptackova@vsb.cz +420 597 322 441 A 418 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Radi Davide, Ph.D. davide.radi@vsb.cz +420 597 322 015
Ing. Richtarová Dagmar, Ph.D.
Akademický pracovník (154)
dagmar.richtarova@vsb.cz +420 597 322 330 A 418 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Ing. Špačková Adéla
Interní doktorand (154)
adela.spackova@vsb.cz +420 597 322 461 A 420
Torri Gabriele, Ph.D. gabriele.torri@vsb.cz +420 597 322 015
Ing. Valecký Jiří, Ph.D.
Akademický pracovník (154)
jiri.valecky@vsb.cz +420 597 322 482 A 423 , Sokolská třída 2416/33 (mapa) (mapa)
702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
Ing. Wang Anlan
Interní doktorand (154)
anlan.wang@vsb.cz +420 597 322 134 A 1331
Ing. Wang Nan nan.wang.st@vsb.cz +420 597 322 134 A 1331
Wu Wei wei.wu@vsb.cz +420 597 322 336
prof. Dr. Ing. Zmeškal Zdeněk
Akademický pracovník (154)
zdenek.zmeskal@vsb.cz +420 597 322 129 A 417A