Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Kvalitu výuky v Hogeschool Gent hodnotím velmi kladně. Studenti mají možnost dozvědět se informace, které se v Česku neprobírají. Profesoři jsou zde ke studentům vstřícní a mají i mezinárodní pracovní zkušenosti, tudíž získáte mnohem širší přehled. Navíc stesk po domově můžete zapít dobrým pivem, nebo zajíst tou nejlepší čokoládou. 

GABRIELA HANKEOVÁ, Marketing a obchod, 

HOGENT, Gent, Belgie

Dubrovník je skvelým miestom pre štúdium a zážitky pre ľudí, ktorí chcú objavovať históriu a spoznávať nové miesta. Nájdete tu miesto na zábavu v menšom kruhu erazmových spolužiakov. Od septembra 2020 sú v Dubrovníku novo postavené moderné koleje, na ktorých môžete bývať a nebudete si musieť hľadať ubytovanie sami. Učitelia sú ústretoví a priateľskí. Určite Dubrovník odporúčam každému, kdo má rád krásne západy slnka pri hladine mora..

KRISTÍNA  GABRIŠOVÁ, Podniková ekonomika

University of Dubrovnik, Chorvatsko

Pobyt v Singapuru byl jednoznačně tím správným krokem k rozšíření si obzorů a poznání kompletně nového prostředí. Hlavní motivací bylo poznat nejvyspělejší zemi na naší planetě a zároveň se porovnat s tamními studenty. Jako jednoznačně nejzajímavější zkušenost bylo studium v období pandemie a můžu říct, že Univerzita byla kompletně na tuto skutečnost připravena, což mě mile překvapilo. Pobyt jednoznačně doporučuji všem odvážným, kteří se nebojí poznávat nové kultury a země.

VOJTĚCH MEIER, Management,

Nanyang Technological University, Singapur

Erasmus na belgické univerzitě HOGENT byl zatím mým největším dobrodružstvím v životě. Nejenže jsem zde potkal spoustu skvělých lidí a samotou jsem netrpěl ani přes karanténu, ale navíc jsem zde nabyl vědomosti, které bych jinde jen tak nezískal. Učitelé zahraničních studentů jsou zde velmi vstřícní a výuku obohacují svými bohatými zkušenosti z praxe. Erasmus mi otevřel oči a dal spoustu drahocenných zkušeností, které bych nezískal, kdybych nevystoupil z mé komfortní zóny v pohodlí domova.

ONDŘEJ  LAMPA, Marketing a obchod, 

HOGENT, Gent, Belgie

Klasická korejská univerzita s nejhezčím kampusem, jaký jsem kdy viděl. Keimyung nabízí spousty zajímavých předmětů z různých oborů, ale univerita je zaměřená spíše na strojírenství, ekonomii a sociální vztahy. International Office velmi dobře komunikuje se studenty, odpoví Vám na všechny otázky a vždycky Vám pomůžou. 

ONDŘEJ  ŠPERNOGA, Management

Keimyung University, Korea

Studovala jsem na UCD Michael Smurfit Graduate Business School. Studium bylo v době koronavirové krátké, ale velmi se mi tam líbilo. Nejvíce se mi líbilo výzkumné centrum pro doktorské studenty přímo v samotném srdci školy. Měli jsme k dispozici asi 3 místnosti formou open space, kde jsem trávila čas spolu s ostatními PhD studenty a pracovala na své dizertační práci. Byla to pro mě obrovská zkušenost a určitě studium ráda doporučím dále.

ADÉLA  ŠPAČKOVÁ, Finance

University College Dublin, Irsko