Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Ekonomická fakulta pro vás letos již po sedmé pořádá Veletrh pracovních příležitostí „Začni svou kariéru u nás.“

Veletrh se koná ve středu 23. 10. 2019 v budově „E" Ekonomické fakulty a v průběhu celého dne budete mít šanci seznámit se svým možná budoucím zaměstnavatelem. Čekají Vás tři bloky atraktivních workshopů a seminářů, které si pro vás připravilo celkem dvanáct společností.

Těší se na vás zástupci společností Česká spořitelna, Deloitte, E&Y, ITT Holdings Czech Republic s.r.o., Johnson&Johnson, Komerční banka, Kofola, KPMG, Lidl Česká republika v.o.s., Moneta Money Bank, OKIN BPS a PwC.

 

Na tento den bude vyhlášeno rektorské volno pro 3. ročník bakalářského studia a 2. ročník navazujícího magisterského studia. Studenti 1. ročníku navazujícího magisterského studia budou na základě potvrzení o účasti na Veletrhu práce (dostanete v den konání akce od organizátorů) omluveni z výuky.

Prostřednictvím veletrhu vám chceme umožnit setkání se zástupci společností, které mají zájem o absolventy naší fakulty. Každá společnost si připravila atraktivní workshop, kde se dozvíte užitečné informace o práci v konkrétní společnosti. Velkou výhodou je, že máte možnost osobně se potkat se zástupci společností a samozřejmě i naopak, zástupci společností si mohou vytipovat ty z vás, o které budou mít opravdu zájem. Cílem akce je odnést si zajímavou zkušenost a začít se zamýšlet nad svou budoucí kariérou.

Na konci dne proběhne losování o hodnotné ceny. Do losování budou zařazeni všichni studenti, kteří se zúčastní minimálně 2 workshopů. Ceny budou předány jen přítomným studentům.