Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

logo-okin
www.okin.eu/home-cz.html

OKIN BPS

Společnost OKIN BPS letos slaví 15 let!

Jsme jedním z nejrychleji rostoucích poskytovatelů služeb v oblasti outsourcingu business procesů. Jde o projektový management, zákaznickou podporu a telekomunikační a hlasové služby, které dodáváme největším telekomunikačním a IT společnostem na světě.

Z našich delivery center (dvou v Ostravě a jednoho v Praze) tak denně naši zaměstnanci komunikují s klienty po celém světe ve 13 světových jazycích. Nově jsme v letošním roce otevřeli naši pobočku v USA!

V současné době expandujeme do technologických řešení, jakými jsou automatizace a umělá inteligence.

Uplatnění u nás najdou zkušení odborníci stejně jako kandidáti bez předchozích pracovních zkušeností i absolventi humanitních či technických oborů.

Jsme multikulturní společnost, angličtinu u nás využijete na denní bázi nejen při komunikaci s klienty, ale také se zahraničními kolegy, kterých je u nás více než 16 %.

Workshop

Chcete vědět, jaké je to být v kůži managementu? IT a telekomunikace vládnout světu a my bychom vás rádi do něj zasvětili! Vyzkoušíte si vybudovat kompletně novou pobočku v zahraničí a na vás bude navrhnout finanční, marketingovou a personální strategii. Těšíme se na vás!