Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Lidl Česká republika v.o.s.

Jsme jedním z nejúspěšnějších řetězců na českém i světovém trhu a patříme k TOP zaměstnavatelům mezi studenty a absolventy v České republice. Pobočky Lidl najdete ve většině zemí Evropy, ale i v USA. V České republice působíme od roku 2003. Z prvních 14 poboček a 1 logistického centra jsme se posunuli na více než 245 prodejen, 4 logistická centra a rozestavěné páté. Od roku 2017 provozujeme také e-shop. Jsme stabilní společnost a máme velkou chuť se posouvat pořád vpřed!

Workshop

Víte, jak můžete odstartovat manažerskou kariéru v Lidlu? Zajímá vás, jaký je ve skutečnosti náš Trainee program? Zeptejte se těch nejpovolanějších a přijďte se na náš workshop inspirovat skutečnými příběhy. V úvodu se dozvíte pár zajímavostí o Lidlu, které jen tak někde nevyčtete, a následně vám povíme víc o pracovních příležitostech pro studenty a absolventy. 

Nepřišli jsme vám přednášet teorii, chceme s vámi diskutovat a interaktivní formou vám co možná nejvíc přiblížit to, co vás opravdu zajímá! 

Kdo se na vás už moc těší:

  • Pavel je náš nadšenec v oblasti HR a lidských zdrojů, který má v personalistice velmi bohaté zkušenosti. U nás v Lidlu působí už od roku 2011.
  • Evča, zkušená Trainee v prodeji, má program téměř už zdárně u svého konce. Co nevidět z ní bude manažerka a povede svoji vlastní filiálku.
  • Trainee v prodeji Marek je momentálně úspěšně za polovinou svého působení v programu. Další fází zapracování, které na něj čeká, je 3měsíční kolečko v našem olomouckém skladu.

A prozradíme vám už dopředu, že se můžete těšit i na drobné dárky, které jsme pro vás připravili.

Tak na viděnou v místnosti 201!