Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

KB logo rozsirene pro detail
www.kb.cz

Komerční banka

Každý pátý dospělý Čech je naším klientem. Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Nabízíme služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Umíme pracovat s moderními technologiemi jako mobilní a okamžité platby, vzdálená obsluha klientů, chatbot, RPA, ML, AI a ani FinTech pro nás není cizí slovo. Fandíme inovacím, opensource a agilnímu způsobu řízení. Jsme držiteli ocenění TOP Zaměstnavatel 2018 a 2019 v kategorii Bankovnictví & Investice.

Workshop: Boříme mýty o Komerčce aneb Jaké je bankovnictví budoucnosti?

Věděli jste, že banka už dávno neznamená jen poradenství na pobočce nebo práci s čísly? Přijďte se potkat s našimi kolegy osobně a zjistit, o čem je dnes práce a život v bance.

  • POZNEJTE Komerčku jako místo, kde už pracujeme „bez kravaty“, potkáváme se rádi i mimo práci, podporujeme komunity a spolky a pořádáme pro naše kolegy řadu aktivit.
  • ZJISTĚTE, které inovace rezonují světem finančních služeb a jak může vypadat bankovnictví v digitální době.
  • ZKUSTE se do těchto změn zapojit i vy, ať už v oblasti obchodu, financí, řízení rizik, marketingu, rozvoje produktů a služeb anebo digitálu a technologií.

Jednoduše přijďte mezi nás! Studenty, absolventy a mladé talenty mezi námi vítáme a rádi je v jejich kariérním startu nasměrujeme za tím nejlepším. Těšíme se na setkaní!Těšíme se na zajímavou diskusi s Vámi. Přijďte mezi nás!