Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

johnsons
www.jnj.cz

Johnson & Johnson

Vakcína, která předchází HIV, drony s chlazením, které doručí léky do jakýkoliv končin světa, světlo, které léčí akné, roboti, kteří operují, skalpely, které myslí.

Kdo pracuje na těchto úžasných věcech? Johnson & Johnson!

Mimořádné věci, které udrží lidi nejen zdravé, ale i změní to, kam lidské zdraví směřuje. Proto potřebujeme TEBE! Svět potřebuje TEBE! Abychom společně přišli na to, jak najít nové způsoby léčby a předcházet ošklivým věcem venku. Nové způsoby, jak chránit lidskou důstojnost a podporovat lidská práva. Nové způsoby, jak rozšířit možnosti lidského zdraví. Přidej se k nám! Pracovat s Johnson & Johnson může změnit vše, včetně TEBE! Zjisti, jaký dopad můžeš mít TY na workshopu společnosti Johnson & Johnson!

Workshop: 

  1. Obchodníkem ve farmacii - Zajímá tě obchod? Chceš zjistit jaké to je být Sales Manažerem? Jak souvisí farmacie a sales? Náš Sales Manažer ti řekne, jak to chodí a jaká byla jeho cesta k současné pozici.
  2. Nejsme jenom dětský pudr a šampon - Znáš Johnson´s Baby? A víš, že jsme taky vynalezli náplasti? Ne? Přijď se dozvědět více o firmě, která chce změnit směr zdravotní péče.
  3. Výběrové řízení, aneb 80krát a stále poprvé - Zjisti, jak probíhá nábor na různé pozice u nás a vyzkoušej si testy, které tě můžou na pohovoru čekat. Poradíme ti, jak by měl vypadat tvůj životopis a jak se na pohovor připravit.