Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Deloitte
www2.deloitte.com/cz/

Jsme Deloitte Česká republika…

Společnosti Deloitte v České republice poskytují služby v oblastech auditudaníprávního poradenstvífinančního poradenstvípodnikového poradenství a v oblasti řízení rizik. Mezi naše klienty patří velké společnosti, veřejné instituce, rychle se rozvíjející firmy i startupy.

Obory i služby propojujeme…

V jedné budově u nás najdete různé odborníky, kteří pokrývají širokou škálu odvětví i služeb. Díky provázanosti jednotlivých oddělení dokážeme klientům nabízet komplexní poradenství i servis.

Rozumíme tomu, co děláme…

A děláme to už více než 170 let ve 150ti zemích světa. Bohaté zahraniční zkušenosti propojujeme s lokálním kontextem. V České republice působíme od roku 1990.

Deloitte v České republice

Víte, že v České republice jsme začínali v roce 1990 s jednou kanceláří a 5 zaměstnanci? O pět let později 9 partnerů řídilo už 250 lidí. A jak jsme na tom dnes?

Více než 1000 zaměstnanců řídí v 5 kancelářích 33 partnerů.

Najdete nás v Praze, Plzni, Brně, Ostravě a Hradci Králové.

 

O Auditu

Audit & assurance znamená mnohem víc než jen čísla. Tato čísla vyprávějí příběh. Příběh o úspěších a ambicích. Příběh o dokončených projektech a nových plánech. Audit je pro společnost Deloitte motorem pokroku, neboť nám ukazuje, jak se věci mají. A pak se ptáme, jak je zlepšit.

Auditor je vlastně takový finanční detektiv, který pomáhá společnostem ověřit jejich finanční zdraví. Audit je důležitým prostředkem pro vlastníky firem, kteří s jeho pomocí mohou zjistit, zda si management firmy vede tak dobře, jak tvrdí.

Nemusí jít vždy nutně pouze o odhalování nepravostí, často se také přihodí nevědomá chyba, kterou musí auditor ve velkém množství údajů pomocí svých testů odhalit. Na závěr ještě auditoři odevzdají majiteli dopis s doporučeními, jaké procesy by bylo dobré změnit k předejití závažnějších problémů v budoucnu.

Moderní audit už opravdu není o kontrole papírových faktur. Naučíme tě chápat příběh za čísly. Skrze finance klienta dostaneš reálný obraz toho, jak funguje jeho business.

Jako nováček si zažiješ opravdu pestrou práci u klientů z různých odvětví – od výrobních podniků přes fotbalové kluby, módní butiky z Pařížské nebo třeba klienty, kteří vyvíjejí online hry. Máš také možnost specializovat se už od začátku na audit finančních institucí nebo amerických klientů. Co ti můžeme zaručit je, že se budeš hodně rychle rozvíjet a profesně růst.

Workshop: Jak se neztratit v BIG DATA

Poznej s námi jak se práce s daty v průběhu let mění.

Jaké inovativní analytické nástroje používáme, abychom se mohli orientovat v téměř nekonečném množství dat. Jak řešíme složité problémy, sběr dat a jejich sumarizaci.

Naše vlastní pokročilé nástroje na analýzu dat Spotlight a Risk Matrix můžou být slova, která budeš používat (a rozumět jim) každý den.

Přijďte si zkusit zauditovat majetek našeho kolegy!

https://www.facebook.com/DeloitteCZ/videos/790161651383957/