Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Rostya Gordon-Smith

F_RGS

Rostya přes dvacet let působí v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Založila konzultační společnost People Impact. Získala vzdělání ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii. Rostya byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů v „HR World“. Je zakladatelkou celo-národní soutěže pro nejlepší projekt v HR – „HREA“, HR Excellence Award a zakladatelkou několika strategických firemních vzdělávacích systémů a programů (firemní university). Angažuje se v organizaci aktivit, podporujících kontakty mezi českými a zahraničními odborníky v oblasti lidských zdrojů. V roce 2011 publikovala knihu „Ůspěšně s kůží na trh“ www.uspesneskuzinatrh.cz  a napsala kurz „Jak budovat svojí osobní značku“. Dále publikovala články v časopisech Computer World, HK East European Review, Beautiful British Columbia, Personal and HR Forum. Rostya je častou mluvčí na mezinárodních konferencích, přednáškách a seminářích (Kanada, Hong Kong, Shanghai, Bangalore, Amsterdam, Londýn, Budapešť, Vídeň, Frankfurt, Bratislava, Moskva)

Ivana Watson

F_Ivana Watson

Ivana má dvacetileté zkušenosti z řízení lidských zdrojů v mezinárodních společnostech, a to včetně regionálních rolí v Evropě a Africe. Pracovala ve společnostech Tetra Pak, Toyota, Rockwell Automation, Abbott Laboratories. Jako HR Director / Cluster Leader pracovala ve Švýcarsku a v Portugalsku (zodpovědnost za jihozápadní Evropu). Ve společnosti Hewitt Associates (nyní Aon Hewitt) vedla poradenskou sekci a působila jako konzultant pro vrcholová vedení společností až do počtu zaměstnanců 12 000. Má Master´s Degree v Strategic Human Resource Management na univerzitě Sheffiled Hallam, UK. Absolvovala řadu kurzů v oblasti řízení a podnikání, a to v MCE Brusel, Ashridge Institute a IMD Lausanne. Je certifikovaná v psychometrických testech Predictive Index, Thomas International a Prism.

Je zkušený facilitátor na mezinárodní úrovni (země Evropy a Afriky) – pomáhá společnostem v efektivním řízení pracovních setkání, ať už strategická, změnová, exekuční apod. Ivana je též akreditovaný mediátor (řešení sporů) a specializuje se na Alternative Dispute Resolution (ADR) v byznysu.

Hana Caltová

F_Hana

Všestranné zkušenosti v práci s lidmi Hana získávala v průběhu dlouholetého působení v mezinárodním obchodě, kdy měla příležitost rozvíjet obchodní týmy v Evropě a Asii. HR chápe jako zkratku pro human relations a od roku 2016 pečuje o lidské vztahy v Kofole. Jejím cílem je rozvíjet tyto vztahy na evropské úrovni, a to s respektem k tomu, co vybudovali její předchůdci, s odkazem k tradičním lidským hodnotám i současným trendům tak, aby se stávaly významným přínosem k plnění snů a plánů rodiny Kofola.

 V rámci programu BeEager aneb Co tě ve škole nenaučí se věnuje kariérnímu mentoringu studentů a absolventů VŠ. Absolvovala studium MBA in Executive Leadership a na své cestě se drží afrického přísloví: Chceš-li jít rychle, jdi sám. Chceš-li dojít daleko, pojďme společně.

Ilona Urbanová

F_Ilona

Ilona má bohaté zkušenosti z oblasti personálního řízení a vzdělávání. Stála u vzniku jedné z prvních jazykových škol v tehdejším Československu FISHNET ACA a založila čtyřleté gymnázium s rozšířenou výukou jazyků Beskydy Mountain Academy. Během své manažerské praxe pracovala na pozicích personální ředitelky pro významné české i zahraniční společnosti. V současné době se věnuje poradenství v oblastí individuálního i firemního rozvoje. Kromě lektorské činností působí také jako mentorka v programu MINERVA 21.

Petr Knotek

F_Petr

Petr získal zkušenosti s vedením lidí na různých manažerských pozicích v oblasti HR a provozního managementu. Znalosti si doplnil studiem v rámci MBA, rekvalifikací pro HR management a dalším manažerským vzděláváním. Jako lektor a konzultant působil více jak 15 let v desítkách firem a organizací, kde školil hlavně strategický, projektový management a people management. Dnes se zabývá především psychoterapií a v návaznosti na to realizuje také kurzy sebepoznání a sebeřízení. Petr je přesvědčen, že každý se může naučit žít smysluplnější život a zlepšit tak byť o malý kousek svět kolem nás.