Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Dne 24. června 2014 byl zahraničním partnerem úspěšně validován nový program

MBA in Executive Leadership.

Název programu: MBA in Executive Leadership
Vyučovací jazyk: angličtina
Délka studia: Full-time 18 měsíců, 
  Part-time 24 měsíců
Celková cena za studium 249 000,- Kč

Poplatek za přijímací řízení: 

1 000,- Kč

Zahraničním partnerem, jenž uděluje oprávnění studium poskytovat, je Liverpool John Moores University, UK (www. http://www.ljmu.ac.uk), přičemž partnerství této renomované instituce s Ekonomickou fakultou VŠB – TU Ostrava existuje v rámci programu MBA již od roku 1999. Pro zajištění objektivity a nejvyšší úrovně kvality probíhá hodnocení studia v součinnosti tří univerzit – Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava, Liverpool John Moores University, UK, a Nottingham University Business School, UK.

Úspěšný absolvent programu získává titul MBA udělovaný českým i zahraničním partnerem, vzdělání a titul jsou proto plně v zahraničí uznatelné.

Ekonomická fakulta VŠB – TU Ostrava je řádným a dlouholetým členem  České Asociace MBA škol - CAMBAS  (www.cambas.cz).

Struktura programu

Povinné moduly: Managerial Economics
  Managing Finance
  Managing People
  Research Methods in Business Management
  Strategic Management and Marketing
  Dissertation
Volitelné moduly: Project Management
  Financial Analysis and Valuation
  Business Administration
  Change and Knowledge Management

V programu vyučují jak vysoce kvalifikovaní pedagogové, tak mezinárodně uznávaní odborníci z praxe.

Nový ročník studia (akademický rok 2017/2018) bude otevřen na přelomu měsíce září a října 2017. Podmínkou pro přijetí je vysokoškolské vzdělání a minimálně dvouletá manažerská praxe/praxe v řízení projektů, v případě nižšího vzdělání je nutno doložit minimálně pětiletou manažerskou praxi (bližší informace v případě pochybností, zda splňujete požadované podmínky Vám sdělí studijní oddělení programu MBA). Další podmínkou pro přijetí je úroveň znalosti anglického jazyka na úrovni IELTS 6.5 nebo ekvivalentní úrovně. Úroveň znalosti anglického jazyka prosím uveďte do životopisu. Vaše úroveň anglického jazyka bude ověřena na přijímacím pohovoru.

V případě Vašeho zájmu o zaslání přihlášky ke studiu, nebo  o podrobnější informace týkající se rozvrhu hodin, seznamu pedagogů, struktury programu, podmínek pro přijetí apod., kontaktujte, prosím, rovněž studijní oddělení programu MBA.