Přehled mobilit studentů EkF

 

Přehled studijních pobytů studentů EkF od šk.roku 1999/2000 do šk.roku 2016/2017 naleznete zde (formát DOC, 1058kB).
 

Studijní pobyty studentů EkF v rámci programu ERASMUS+ ve šk.roce 2017/2018

Země  Univerzita  Jméno studenta  Sem.  Roč.Obor
 Belgie  Hogeschool Gent Heinz Michael  ZS  1.n.EP
 Belgie  Hogeschool Gent Nohlová Lucie  ZS  2.n.Mark
 Belgie  Hogeschool Gent Vyhlídalová Monika  ZS  2.n.Mark
 Belgie  Hogeschool Gent Ježková Aneta  LS  2.n.NH
 Belgie  Hogeschool Gent Rizikyová Silvia  LS  2.n.NH
 Belgie  Hogeschool Gent Jurošková Milada  LS  2.Mark
 Belgie  Hogeschool Gent Křížová Markéta  LS  2.Mark
 Belgie  University of Liege Štěpánová Ivana  ZS  2.n.Mark
 Belgie  University of Liege Kaufmann Erik  LS  1.n.Fin
 Belgie  KU Leuven Dang Robert  ZS  1.n.Euro
 Belgie  KU Leuven Simonyan Daniel  ZS  1.n.Euro
 Belgie  KU Leuven Doležalová Petra  ZS  1.n.Euro
 Finsko  Jyväskylä University of Applied Sciences Špalková Dita  ZS  3.Fin
 Finsko  Jyväskylä University of Applied Sciences Konečný František  ZS  2.n.Man
 Finsko  Jyväskylä University of Applied Sciences Zbořilová Pavlína  ZS  2.n.Mark
 Finsko  Jyväskylä University of Applied Sciences Klajmonová Tereza  ZS  2.n.Mark
 Finsko  Jyväskylä University of Applied Sciences Jankovičová Magdaléna  LS  2ÚD
 Finsko  Jyväskylä University of Applied Sciences Sasová Lenka  LS  2.ÚD
 Finsko  Jyväskylä University of Applied Sciences Urbančíková Eva  LS 1.n.Mark
 Finsko  Tampere University of Technology Švaňa Miloš  LS  1.n.Inf
 Finsko  Tampere University of Technology Vaňková Anna  LS  1.n.Inf
 Francie  Université Catholique de Lyon Vámošová Eliška  ZS  2.n.Mark
 Francie  Université Catholique de Lyon Stőckerová Michaela  ZS  2.n.Mark
 Chorvatsko  University of Dubrovnik Drábek Jakub  LS  1.n.EP
 Chorvatsko  University of Dubrovnik Kristiník Lukáš  LS  1.n.Man
 Chorvatsko  University of Dubrovnik Klímová Karolína  LS  2.Fin
 Irsko  University College Cork Dohnalová Gabriela  ZS  2.n. EP
 Irsko  University College Cork Mandok Tomáš  LS  1.n.Man
 Německo  University of Applied Sciences Dresden Baumannová Tereza  ZS,LS  2.Fin
 Norsko  University of Stavanger Hlavsa Michal  LS  1.n.Fin
 Polsko  University of Lodz Včelanská Andrea  ZS  2.n.NH
 Polsko  University of Warsaw Harazim David  ZS  2.n.Mark
 Polsko  University of Warsaw Jaroš Marek  LS  2.Mark
 Polsko  The University of Economics in Katowice Frolová Radka  LS  3.ÚD
 Polsko The University of Economics in Katowice Doležalová Michaela  LS  3.ÚD
 Polsko  Poznan University of Economics and Business Maturová Žaneta  LS  1.n.Mark
 Portugalsko  Universidade de Aveiro Pavlová Gabriela  LS  2.n.ÚD
 Portugalsko  Universidade de Aveiro Bluchová Nikola  LS  2.n. EP
 Portugalsko  Universidade de Aveiro Gebauerová Hana  LS  2.n.Mark
 Slovinsko  University of Maribor Husovský Anton  ZS  1.n.EP
 Slovinsko  University of Maribor Urbášková Helena  LS  2.Inf
 Slovinsko  University of Maribor Kutáč Jiří  LS  2.Inf
 Slovinsko  University of Primorska Menaříková Kristýna  ZS  2.n.EP
 Slovinsko  University of Primorska Olszarová Veronika  LS  1.n.EP
 Slovinsko  University of Primorska Beneš Michal  LS  1.n.EP
 Slovinsko  University of Primorska Bílková Michaela  LS  2.n.Man
 Slovinsko  University of Primorska Babilonová Natálie  LS  2.n.Man
 Slovinsko  University of Primorska Červená Vendula  LS  2.n.Man
 Španělsko  Universidad de Huelva Compelová Vendula  ZS  1.n.Mark
 Španělsko  Universidad de Huelva Králík Ondřej  LS  1.n.Man
 Španělsko  Universidad de Huelva Kmošťák Adam  LS  1.n.ÚD
 Velká  Británie  JMU Liverpool Vymětalík Petr  ZS  2.ÚD
 Velká Británie  JMU Liverpool Pyšová Lucie  ZS  1.n.Fin
 Velká Británie  JMU Liverpool Barošová Tereza  ZS  1.n.ÚD
 Velká Británie  stáž Miksová Nikola  LS  2.n.Euro

 Grant MŠMT a jiné granty ve šk.roce 2017/18
Země Univerzita Jméno studenta Sem.,roč.,obor
Maďarsko University of Szeged-letní škola Herman Ondřej LS, 3.Mark
Maďarsko University of Szeged-letní škola Nožičková Karolína LS, 3.Mark
Maďarsko University of Szeged-letní škola Zaoralová Lylvie LS, 3.Mark
Maďarsko University of Szeged-letní škola Glombek Štěpán LS, 3.Mark
Maďarsko University of Szeged-letní škola Applová Klára LS, 1.n.Mark
Maďarsko University of Szeged-letní škola Balčiráková Aneta LS, 1.n.Mark
Maďarsko University of Szeged-letní škola Compelová Vendula LS, 1.n.Mark
Peru Universidad San Ignacio do Loyla S.A.  Holas Jiří LS, 2.n.Euro
Rakousko University of Klagenfurt  Machovský Mojmír LS, 2.n.EPP
Rusko MGIMO  Měchra Lukáš LS, 2.n.Mark
Singapur Nanyang Technological University  Brabcová Adéla LS, 2.n.Mark
Taiwan National Chengchi University  Bahrová Eliška LS. 2.n.EP
Taiwan National Chengchi University  Bartoňová Andrea LS, 1.n.Mark
Taiwan National Chengchi University  Janoszewská Lucie LS, 2.n.EP
Velká Británie University of Huddersfield  Dolinová Markéta ZS,LS dokt.
Velká Británie University of Reading  Baďura Ondřej LS, dokt.


© 2018 VŠB-TU Ostrava