Přeskočit na hlavní obsah
Přeskočit hlavičku

Testy textem

Student/ka vyjíždějící do zahraničí musí mít vykonané jazykové testy z některého světového jazyka (nejčastěji z toho, ve kterém bude studovat). Pokud student/ka již vykonal/a nějaký typ jazykové zkoušky  (FCE, TOEFL, apod.) musí se na jazykové testy přihlásit a na přihlášku vyznačí typ jazykové zkoušky, kterou vykonal/a. Po uzávěrce přihlášek bude kontaktován/a pracovnicí International Office EkF s dalšími informacemi.  

Studenti se mohou přihlásit k těmto jazykovým testům POUZE ONLINE prostřednictvím formuláře.

Studenti, kteří mají zájem vyjet na studijní pobyt v akademickém roce 2023/24, se mohou přihlásit na jazykové testy (angličtina, francouzština, němčina, španělština, ruština), které se budou konat 31. 3. 2023 od 8:30 na B353, přihlásit se můžete do 26. 3. 2023. Termíny  jazykových testů, rozpisy na jazykové testy a případné další informace budou vždy uveřejněny v sekci "Novinky". Další termín jazykových testů na začátku ZS23/24 (pro výjezd na LS 2023/24).

Od března 2010 jsou studenti  testováni přes Moodle. Studenti mají možnost si tyto testy odzkoušet na těchto www stránkách.

Jazykové testy platí po celou dobu studia na EkF.

Pedagogové se hlásí ve stejných termínech jako studenti.