Platnost příspěvku skončila 31. 3. 2023!

Aktuální trendy v dopravním stavitelství

30. 3. 2023
 Univerzitní aula, VŠB-TUO v Ostrava-Poruba
Aktuální trendy v dopravním stavitelství
Konference Katedry dopravního stavitelství, Fakulty stavební, VŠB-TUO

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vás pozvali na konferenci "Aktuální trendy v dopravním stavitelství", kterou pořádá Katedra dopravního stavitelství, Fakulty stavební, VŠB - Technické univerzity Ostrava. Konference se bude konat v prostorách Univerzitní auly, VŠB-TUO v Ostravě-Porubě.

V rámci oborné části konference na Vás bude čekat velice zajímavý program z oblastí využití moderních softwarových programů pro liniové stavby, praktické zkušenosti s projektováním staveb v BIM, projektová příprava vysokorychlostních tratí, bezpečnostní inspekce pozemních komunikací, využití dronů a laserového skenování v dopravním stavitelství a inženýrství, představení mikro a makrosimulačního modelování dopravy, virtuální realita atp. V době konání konference bude také možné navštívit doprovodnou výstavu.

Na konferenci budete mít možnost se seznámit nejen s konkrétními aktuálními trendy v dopravním stavitelství, ale také navázat spolupráci se zástupci firem, akademickými pracovníky Katedry dopravního stavitelství a rovněž se studenty Fakulty stavební, VŠB-TUO. Pozvání na konferenci přijali také studenti středních škol.

Těšíme se na Vaši účast.

Za organizační tým konference
doc. Ing. Jan Petrů, Ph.D.
vedoucí Katedry dopravního stavitelství

49.830799N; 18.162804E