Platnost příspěvku skončila 20. 3. 2023!

Staň se ambasadorem PwC

Rád(a) čelíš novým výzvám? Máš hlavu plnou nápadů? Baví tě navazovat nové kontakty a vytvářet content na sociálních sítích? Pak hledáme právě tebe!

Do nového programu PwC Ambasador hledáme ambiciózní studenty, kteří se chtějí vrhnout do světa businessu, aby se stali tváří a hlasem PwC.

Přihlas se do 20. 03. 2023 - CHCI SE STÁT AMBASADOREM

Co tě jako PwC Ambasadora čeká?

Vyzkoušíš si řadu rolí a činností. Budeš vytvářet content na sociálních sítích, staneš se hlavní spojkou mezi PwC a svou univerzitou a zároveň budeš i pravou rukou pro Talent Acquisition tým – neminou tě proto studentské veletrhy, workshopy a další PwC akce.

Co díky účasti v programu získáš?

• Top školení na sociální sítě a tvorbu videí.
  • Kontakty & bohatý networking - připravíme tě na kariéru ve velké společnosti, poznáš její fungování zevnitř a rozšíříš si svůj network.
  • Speciální dárkové předměty - budeš hýčkaný tailor-made merchem jen pro tebe. A dárky, které nikdo jiný mít nebude.
  • Vstupy na exkluzivní akce - jsi tváří PwC a proto budeš mít vstup na firemní a studentské akce.
  • Zajímavou zkušenost do tvého CV a neomezený prostor na realizaci tvých nápadů - jestli máš plnou hlavu nápadů a inovací, teď je ta možnost je realizovat.

Co bude následovat až se přihlásíš?

Tvoji přihlášku pečlivě projdeme, a pokud se nám bude líbit, můžeš očekávat pozvánku do finálního kola v podobě mini assessment centra, během kterého si zkusíš vypracovat case study a setkáš se se zástupci Employer Brandingu a Talent Acquisition. Pokud se ti vše povede, v průběhu dubna se můžeš těšit na ambasadorskou činnost, která tě vyjde na cca 10-12 hodin týdně - časová flexibilita je samozřejmostí.

Těšíme se na tebe!

Talent Acquisition tým PwC