Platnost příspěvku skončila 1. 2. 2023!

DIAGO® 2023 - 40. mezinárodní vědecká konference

31. 1. 2023 - 1. 2. 2023
 Orea Resort Devìt Skal ***, Snìžné - Milovy
DIAGO® 2023 - 40. mezinárodní vědecká konference
Pozvání na konferenci DIAGO® 2023 je určeno každému, kdo hledá praktické informace k problematice technické diagnostiky, provozní spolehlivosti a údržby strojů a zařízení.

Je nám velkou ctí a potěšením vás ve spolupráci s Asociací technických diagnostiků České republiky, z.s., pozvat na dnes patrně jednu z největších akcí v oblasti technické diagnostiky, oprav a údržování strojů a zařízení v České republice, a to mezinárodní vědeckou konferenci DIAGO®, konkrétně pak na její jubilejní 40. ročník s označením DIAGO® 2023.

Konference se bude konat v termínu 31.1. - 1.2.2023 v Orea Resortu Devět Skal *** ve Sněžném - Milovech. Akce je organizována pod pod patronací prof. RNDr. Václava Snášela, CSc., rektora VŠB – Technické univerzity Ostrava a prof. Ing. Roberta Čepa, Ph.D., děkana Fakulty strojní VŠB-TUO. Také tento ročník konference je pak připravován pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, což dále potvrzuje společenský význam a dlouholetou tradici akce.

Firmám bude opět dána možnost krátkého vystoupení a prezentace vlastních novinek a portfolia služeb v průběhu výstavky v době odpoledního bloku přednášek.

Další informace, pozvánka a přihlášky jsou k dispozici na webu partnera - ATD ČR, z.s. na adrese www.atdcr.cz.

49.667965N; 16.089596E
Vloženo: 24. 11. 2022
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: 340 - Katedra konstruování
Kontaktní osoby:  Ing. Ladislav Hrabec, Ph.D.
Garantující útvary:  340 - Katedra konstruování