Platnost příspěvku skončila 25. 11. 2022!

Podnikavý kreativec - nová soutěž pro střední školy

Střední školy, pozor! Máme pro vás novou soutěž...

Vážení zástupci středních škol.

Rádi bychom Vás tímto pozvali na 1. ročník naší nové soutěže Podnikavý kreativec. V rámci této soutěže budou moci studenti středních škol zapojit svou kreativitu, dovednosti a znalosti do tvorby Business plánu na zadané téma a také si ověřit své znalosti, důmyslnost a rychlý úsudek při znalostním kvízu a řešení tajné šifry.

Soutěž je určena pro 4 členné týmy (členové týmu musí být ze stejné střední školy – na věku nezáleží). Dva nejlepší týmy postoupí do mezinárodního finále, kde budou moci změřit své schopnosti se studenty z Maďarska, Polska a Slovenska.

Soutěž se bude konat 25. listopadu od 9,00hod. v budově Ekonomické fakulty VŠB-TUO, mezinárodní finále se pak uskuteční 9. prosince 2022. Mezinárodní finále bude zabezpečeno také v prostorách Ekonomické fakulty VŠB-TUO a bude probíhat online. Budeme rádi, když se budete moci zúčastnit a poskytnete nám zpětnou vazbu na formát soutěže.

V případě jakýchkoliv dotazů se, prosím, obracejte e-mailem na:

Vloženo: 25. 10. 2022