Platnost příspěvku skončila 31. 1. 2024!

Ekonomická fakulta opětovně získala akreditaci ACCA

Ekonomická fakulta VŠB-TUO opětovně získala akreditaci od mezinárodní profesní organizace ACCA pro roky 2022 až 2026.

V rámci akreditovaného magisterského studijního programu Finance a účetnictví: specializace Účetnictví a daně mají absolventi této studijní specializace možnost získat až 4 výjimky ze zkoušek ACCA a zároveň využít zlevněných poplatků při studiu ACCA (podmínka vstupu do certifikace ještě před ukončením studia).

ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) je mezinárodní, celosvětově uznávanou
profesní organizací v oblasti financí a účetnictví s více než 233 000 členy a 536 000 studenty v 179 zemích.

Další informace k uznání zkoušek Vám podá Ing. Jana Hakalová, Ph.D., vedoucí katedry účetnictví a daní.

Vloženo: 7. 1. 2022