Platnost příspěvku skončila 25. 11. 2020!

Pozvánka na ONLINE debatu: „Podnikání není žádná věda: zkušenosti úspěšného českého podnikatele“

25. 11. 2020, 15:00 - 16:00
 ONLINE
Chtěli byste začít podnikat, ale nevíte jak nebo se bojíte? Pak se nechte inspirovat úspěšným českým podnikatelem a v rámci debaty se zeptejte na to, co Vás zajímá! O své zkušenosti z podnikání se s Vámi podělí pan Daniel Galandr, obchodní manažer, personální a marketingový ředitel ve společnostech Papirius, Office Depot a 3M a v současnosti vede dvě vlastní firmy - Goodystore (prodávající dětské zboží) a R4future, s.r.o. (vyrábějící ochranné pomůcky.

O své zkušenosti z podnikání se s Vámi podělí pan Daniel Galandr, který v minulosti působil jako obchodní manažer, personální a marketingový ředitel ve společnostech Papirius, Office Depot a 3M a v současnosti vede dvě vlastní firmy - Goodystore (prodávající dětské zboží) a R4future, s.r.o. (vyrábějící ochranné pomůcky). Již na střední škole se účastnil simulace studentských firem a absolvoval studijní pobyty na University of Minnesota a na University of Florida.

Na debatu ve středu 25. 11. 2020 od 15.00 hod. Vás srdečně zve Americké centrum Velvyslanectví USA v Praze s katedrou Mezinárodních ekonomických vztahů, EkF.

Online setkání proběhne na platformě Zoom (pro zaslání odkazu a přihlašovacích údajů se, prosím, registrujte na emailu: eva.polednikova@vsb.cz)

Srdečně jsou zváni všichni studenti a pedagogové!

Vloženo: 19. 11. 2020
Kategorie:  Chystané akce