Platnost příspěvku skončila 20. 10. 2020!

Soutěž Tieto EVRY - Rozsviť svět nápadem

Technologický gigant TietoEVRY si přichystal soutěž Rozsviť svět nápadem pro studenty vysokých škol v rámci MSK, která má potenciál změnit svět k lepšímu.

Zapojte se jako tým o max 3 studentech nebo klidně samostatně a zkuste vyhrát s nejlépe zpracovaným nápadem až 15 000 Kč na nákup hardware dle vlastního výběru, odborné kurzy či stáž ve firmě.

Nápady, kde by mohlo IT pomoci zlepšit svět kolem nás poskytli VŠB-TUO, SLU, OU, ale i Město Ostrava, DOV, Beats4love, MS Tourism, Mobilní hospic Ondrášek, Patrioti MSK, MSIC a další.

A teď hledáme studenty, kteří by našim partnerům pomohli nápad přenést na papír a připravili ideový záměr. Vyhrává to nejlepší zpracování nápadu, jak by IT mohlo pomoct společnosti.

Na stránkách www.rozsvitsvetnapadem.cz  jsou k dispozici zadání, ale je možné přijít i s vlastní myšlenkou. Registrujte se do 20.10.20

Na vypracování máte jeden měsíc (listopad), není potřeba nic programovat ani kódit, stačí jen dobře rozpracovat nápad. Máme 15 000 pro každého vítěze, ať už jste sami nebo v týmu – hlavní je mít ten nej nápad!

1 projekt – 1 měsíc – 1 tým - 15 000 Kč pro každého vítěze

Vloženo: 13. 10. 2020