Platnost příspěvku skončila 31. 12. 2019!

Den otevřených dveří na ostravské Ekonomické fakultě se koná 28. ledna 2017

OSTRAVA - Ekonomická fakulta Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě po roce opět pořádá Den otevřených dveří. Tentokrát se koná v sobotu 28. ledna 2017 od 9.30 hodin a zájemce o vzdělávání budou v Sokolské ulici očekávat pedagogové, studenti a také absolventi.

Návštěvníci se letos mohou těšit na několik novinek. Úvodní přednášku o možnostech studia doplní prezentace garantů studijních oborů s cílem ozřejmit podstatu studia a profil absolventa oboru, a také bude představen život na fakultě formou videonahrávek. Zájemci pak budou mít možnost seznámit se s prezentacemi vzdělávání při individuálních setkáních s pedagogy a studenty. Své znalosti si vyzkouší v ekonomickém kvízu, který připravili tvůrci studentského portálu sokolska33.cz. Ti, kteří se do moravskoslezské metropole vydají z jiných měst a obcí, se dozví o studentském životě na fakultě i v Ostravě.

Další informace:

Vloženo: 24. 1. 2017