Studujte Ekonomickou fakultu a těšte se na mimořádné prospěchové stipendium!

Moravskoslezský kraj podporuje úspěšné studenty techniky a ekonomie na VŠB – Technické univerzitě Ostrava, a to i v akademickém roce 2019/2020. Studenti prvních ročníků mají možnost získat mimořádné prospěchové stipendium.

Stipendium je určeno studentům 1. ročníku prezenčního bakalářského studia, kteří se v akademickém roce 2019/2020 zapíší ke studiu na VŠB-TUO do svého prvního bakalářského studia.

Stipendium není určeno studentům, kteří již studovali na jiné VŠ a jejich celková odstudovaná doba je delší než je standardní doba studia zvětšená o 1 rok.

Stipendium je určeno studentům, kteří splní všechny studijní povinnosti a vážený studijní průměr (VSP) bude lepší než 70.

Výše stipendia dle VSP

VSP (70 – 79,99)                  8 000 Kč / semestr
VSP (80 – 89,99)                12 000 Kč / semestr
VSP (90 – 100)                   16 000 Kč / semestr

Vyhodnocení proběhne po ukončení každého semestru. Po zimním semestru musí mít student splněné všechny povinnosti zimního semestru. Po letním semestru musí mít student splněné všechny povinnosti 1. ročníku.

Podrobné informace na studijním oddělení fakulty.

Vloženo: 30. 1. 2019
Útvar: EKF - Ekonomická fakulta