VŠB-TUO VŠB – Technická univerzita Ostrava EKF Ekonomická fakulta
 14. 11. 2018, 8:15 - 15:40
 Ekonomická fakulta VŠB-TU Ostrava, budova E

„Začni svou kariéru u nás“

Vloženo: 25. 9. 2018
Kategorie:  Chystané akce
Útvar: EKF - Ekonomická fakulta
Veletrh práce pro studenty a čerstvé absolventy.

Ekonomická fakulta pro vás letos již po páté pořádá Veletrh pracovních příležitostí „Začni svou kariéru u nás.“

Dne 14. 11. 2018 v budově „E" Ekonomické fakulty budete mít šanci se během celého dne seznámit se svým možná budoucím zaměstnavatelem. Během dopoledního programu se vám představí společnosti se svými prezentacemi. Poté budou následovat 3 bloky atraktivních workshopů a seminářů, které si pro vás připravilo celkem 9 společností.

Těší se na vás zástupci společností: EY, Komerční banka, KPMG, LIDL, Moneta Money Bank, OKIN, PwC, Česká spořitelna, ITT Holdings Czech Republic a Kofola Československo.

Více informací o veletrhu a o možnosti přihlášení na jednotlivé workshopy se dozvíte na stránkách veletrhu www.ekf.vsb.cz/veletrh.

Na tento den bude vyhlášeno děkanské volno pro 3. ročník bakalářského studia a 2. ročník navazujícího magisterského studia. Studenti 1. ročníku navazujícího magisterského studia budou na základě potvrzení o účasti na Veletrhu práce (dostanete v den konání akce od organizátorů) omluveni z výuky.

Na konci dne proběhne losování o hodnotné ceny. Do losování budou zařazeni všichni studenti, kteří se zúčastní minimálně 2 workshopů. Ceny budou předány jen přítomným studentům.

49.8400552371713N; 18.2931732267225E